GLAS OCH KERAMIK / Glas / Flakonger 11064369
nr 1106 4369
Flakonger
ett par, kristall, höjd: 25 cm
Kondition: skador/kraftiga nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 maj 2017
kl 20:13:21
29/4 19:29:06
Halvkristall